Miliony opon na świecie

pochodzą z OPONEO

Nowoczesne centrum logistyczne OPONEO pozwala

wysłać dziennie 45 tysięcy opon do indywidualnych odbiorców

OPONEO bazuje

na własnych rozwiązaniach z dziedziny IT

Uchwały będące przedmiotem głosowania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy OPONEO.PL S.A. w dniu 13 czerwca 2024 roku

Raport bieżący nr 19/2024

Data sporządzenia: 2024-06-13

Skrócona nazwa emitenta: OPONEO.PL S.A.

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu

Zarząd OPONEO.PL S.A. przekazuje w załączeniu do publicznej wiadomości uchwały będące przedmiotem głosowania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 13 czerwca 2024 roku.  Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy OPONEO.PL S.A. nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad.  Odstąpiono od podjęcia uchwały nr 24 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy z dnia 13 czerwca 2024 roku w sprawie: w sprawie zmiany w składzie Rady Nadzorczej  w związku z rezygnacją Członka Rady Nadzorczej. W trakcie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy OPONEO.PL S.A. zgłoszono pod głosowanie zmienione wersje uchwały nr 8 oraz 26 znajdujące się w porządku obrad. Podczas obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy nie zgłoszono sprzeciwów do protokołu.                                     
 

Uchwały - ZWZA OPONEO.PL S.A. 13.06.2024
pobierz plik PDF

zamknij

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji potrzeb Użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.