grid

Miliony opon na świecie

pochodzą z OPONEO

Nowoczesne centrum logistyczne OPONEO pozwala

wysłać dziennie 45 tysięcy opon do indywidualnych odbiorców

OPONEO bazuje

na własnych rozwiązaniach z dziedziny IT

Misja i strategia firmy

Jesteśmy polską firmą internetową, która prowadząc kilkanaście sklepów na całym świecie łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.

Naszym strategicznym celem jest umacnianie pozycji lidera internetowej sprzedaży opon w kraju oraz wzrost sprzedaży za pośrednictwem funkcjonujących na rynkach zagranicznych sklepów internetowych. W ramach Grupy rozwijamy sprzedaż przez e-commercowe spółki zależne i stowarzyszone a także poszukujemy możliwości wejścia na kolejne rynki branżowe e-commerce. O planowanych działaniach oraz postępach w realizowaniu naszej strategii informujemy na bieżąco - https://media.oponeo.pl/

W oparciu o znajomość branży e-commerce staramy się promować sprzedaż online i zachęcać osoby kupujące opony i felgi do zakupów za pośrednictwem internetu. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera e-commerce w branży motoryzacyjnej.

Aktywnie promujemy sport - Jesteśmy szczególnie zaangażowani w zawody rallycrossowe oraz wyścigi kolarskie - Oponeo Velo Bydgoszcz. Ponadto sponsorujemy bydgoską kobiecą drużynę siatkarską. Wspieramy młodych sportowców oraz entuzjastów dalekich podróży.

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom, którzy nam zaufali, najwyższej jakości produktów pochodzących od sprawdzonych producentów.

Jesteśmy dumni z tego, że fani motoryzacji traktują nasz sklep również jako bazę wiarygodnych i aktualnych informacji. Dążymy do tego, aby osoby potrzebujące nowych produktów intuicyjnie poszukiwały ich na stronach OPONEO.

zamknij

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji potrzeb Użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.