Miliony opon na świecie

pochodzą z OPONEO

Nowoczesne centrum logistyczne OPONEO pozwala

wysłać dziennie 45 tysięcy opon do indywidualnych odbiorców

OPONEO bazuje

na własnych rozwiązaniach z dziedziny IT

Grupa kapitałowa

Podstawą działania Grupy Kapitałowej OPONEO.PL S.A. jest sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych ( głównie opon i felg) przez internet przy wykorzystaniu polskich i zagranicznych witryn internetowych oraz narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż.

Jednostką dominującą Grupy jest OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Spółka powstała na podstawie statutu spółki akcyjnej z dnia 5 lutego 2007 roku.

W skład Grupy OPONEO.PL wchodzą następujące spółki zależne:

  • Opony.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką Opony.pl Sp. z o.o. od 25 lutego 2010 roku i jest w posiadaniu 100% udziałów w kapitale podstawowym jednostki zależnej.
  • OPONEO BRANDHOUSE Sp. z o.o. Inwestycje Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bydgoszczy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką OPONEO BRANDHOUSE Sp. z o.o. Inwestycje SKA od 13 lutego 2013 roku - jest jedynym komplementariuszem jednostki zależnej.
  • OPONEO.CO.UK LTD z siedzibą w Londynie, Anglia. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką OPONEO.CO.UK LTD od 30 lipca 2012 roku i jest w posiadaniu 100% udziałów w kapitale podstawowym jednostki zależnej.
  • Oponeo.de GmbH z siedzibą w Berlinie, Niemcy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką Oponeo.de GmbH od 06 września 2012 roku i jest w posiadaniu 100% udziałów w kapitale podstawowym jednostki zależnej.
  • OPONEO Lastik Satış ve Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi z siedzibą w Stambule, Turcja. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką OPONEO Lastik Satış ve Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi od 02 października 2012 roku i jest w posiadaniu 100% udziałów w kapitale podstawowym jednostki zależnej (w likwidacji).
  • Hurtopon.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką Hurtopon.pl Sp. z o.o. od 20 grudnia 2013 roku i jest w posiadaniu 100% udziałów w kapitale podstawowym jednostki zależnej.
  • Dadelo S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę na spółką Dadelo S.A. od dnia 24 lipca 2017 roku i od dnia 11 lutego 2021 roku jest w posiadaniu 59,53% akcji w kapitale podstawowym Dadelo S.A.
  • Oponeo International Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę nad spółką Oponeo International Sp. z o.o. od 01 czerwca 2020 roku i jest w posiadaniu 100% udziałów w kapitale podstawowym jednostki zależnej.
  • ROTOPINO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. OPONEO.PL S.A. sprawuje kontrolę na spółką ROTOPINO.PL S.A. od dnia 29 grudnia 2020 roku i jest w posiadaniu 100% akcji w kapitale podstawowym ROTOPINO.PL S.A.

Połączenie z Oponeo Brandhouse Sp. z o. o. Inwestycje SKA

Plan Połączenia
pobierz plik PDF

Projekt uchwały walnego zgromadzenia akcjonariuszy Spółki Przejmującej ws. połączenia spółek
pobierz plik PDF

Projekt uchwały walnego zgromadzenia akcjonariuszy Spółki Przejmowanej ws. połączenia spółek
pobierz plik PDF

Ustalenie wartości majątku Spółki Przejmującej na dzień 1 kwietnia 2022 r.
pobierz plik PDF

Ustalenie wartości majątku Spółki Przejmowanej na dzień 1 kwietnia 2022 r.
pobierz plik PDF

Oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym Spółki Przejmującej na dzień 1 kwietnia 2022 r.
pobierz plik PDF

Oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym Spółki Przejmowanej na dzień 1 kwietnia 2022 r.
pobierz plik PDF

Opinia niezależnego biegłego rewidenta z badania planu połączenia
pobierz plik PDF

Sprawozdanie komplementariusza
pobierz plik PDF

Sprawozdanie Zarządu OPONEO.PL S.A.
pobierz plik PDF

Pierwsze zawiadomienie akcjonariuszy
pobierz plik PDF

Drugie zawiadomienie akcjonariuszy
pobierz plik PDFSprawozdania finansowe OPONEO BRANDHOUSE
pobierz plik ZIP

zamknij

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji potrzeb Użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.