Miliony opon na świecie

pochodzą z OPONEO

Nowoczesne centrum logistyczne OPONEO pozwala

wysłać dziennie 45 tysięcy opon do indywidualnych odbiorców

OPONEO bazuje

na własnych rozwiązaniach z dziedziny IT

Zarząd

 • Dariusz Topolewski - Prezes Zarządu

  Dariusz Topolewski

  prezes zarządu

  Na stanowisku Prezesa Zarządu od września 2003 r.

  Pomysłodawca i współzałożyciel spółek CityNet Media s.c. (z której rozwinęły się spółki OPONEO.PL S.A i ROTOPINO.PL S.A.), Centercom s.c. (hurtowa dystrybucja podzespołów komputerów PC) i KNT Media (dystrybucja sprzętu komputerowego i oprogramowania). W latach 2004-2007 Wiceprezes Zarządu Drewno.pl Sp. z o.o.

  Obecnie pełni również funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółce Dadelo S.A., a także Członka Zarządu spółki Oponeo.co.uk Ltd.

  Zasiadał w radach nadzorczych spółek Rotopino.pl S.A. i Autocentrum.pl S.A.

  Studiował na Wydziale Mechanicznym Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy (specjalizacja: projektowanie procesów technologicznych) oraz na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 • Michał Butkiewicz - Członek Zarządu

  Michał Butkiewicz

  członek zarządu

  W Zarządzie Spółki od września 2008 r.

  Jako Dyrektor Finansowy zajmuje się m.in. nadzorem nad finansami, księgowością, HR, logistyką i magazynowaniem. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu różnymi obszarami przedsiębiorstw oraz we wdrażaniu projektów strategicznych, w takich firmach, jak: PKO Bank Polski S.A, GCB Centrostal Bydgoszcz S.A, Bank Pocztowy S.A.

  Obecnie pełni również funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółkach Dadelo S.A. i Rotopino.pl S.A.

  W roku 1993 ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

 • Ernest Pujszo - Członek Zarządu

  Ernest Pujszo

  członek zarządu

  W Zarządzie Spółki od marca 2017 r.

  Jako Dyrektor Handlowy zajmuje się nadzorem nad pionem handlowym spółki, który obejmuje m.in. kontakty z producentami i dostawcami oraz relacje z klientami.  Pracę w OPONEO.PL S.A. rozpoczął w 2008 roku jako koordynator rynków zagranicznych tworząc dział sprzedaży zagranicznej, a następnie koordynując rozwój spółki na - obecnie -  kilkunastu rynkach.

  Pełni również funkcję Prezesa Zarządu w OPONEO Lastik Satiş ve Pazarlama Diş Ticaret Limited Şirketi, Członka Zarządu w OPONEO.CO.UK LTD i OPONEO.COM INC., prokurenta w Oponeo.de GmbH i Członka Rady Nadzorczej w spółce Rotopino.pl S.A.

  Posiada wykształcenie wyższe ze stopniem doktora nauk chemicznych. Pracę doktorską obronił na Wydziale Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej w 2015 roku.

 • Wojciech Topolewski - Członek Zarządu

  Wojciech Topolewski

  członek zarządu

  W Zarządzie Spółki od czerwca 2017 r.

  Jako Dyrektor Marketingu zarządza alokacją funduszy marketingowych i pozyskiwaniem klientów sklepów internetowych Grupy OPONEO.PL.

  Rozpoczął pracę w OPONEO.PL S.A. w 2007 roku jako Specjalista ds. e-commerce, tworząc następnie Dział Marketingu.

  Obecnie pełni także funkcję Członka Zarządu w spółce Dadelo S.A. oraz Członka Rady Nadzorczej w spółce Rotopino.pl S.A.

  W latach 2010-2019 sprawował funkcję Członka Rady Nadzorczej w Autocentrum.pl S.A. i w latach 2007-2017 roku w OPONEO.PL S.A.

  Absolwent ekonomii menadżerskiej i stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 • Arkadiusz Kocemba - Członek Zarządu

  Arkadiusz Kocemba

  członek zarządu

  W Zarządzie Spółki od marca 2024 r.

  Jako Dyrektor ds. Rozwoju zarządza infrastrukturą krytyczną oraz administracją.

  Związany ze strukturami OPONEO.PL S.A. od początku działalności Spółki. W latach 2004 - 2006 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Marketeo.com Sp. z o.o. (d. Citynet Media Sp. z o.o.). Do 2007 roku Członek Zarządu OPONEO.PL Sp. z o.o. i później - do 2008 roku Członek Zarządu OPONEO.PL S.A. W okresie do 2024 roku na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju był odpowiedzialny m.in. za kolejne inwestycje budowlane związane z infrastrukturą siedziby Spółki, a także za budowę i zarządzanie infrastrukturą krytyczną. W latach 2007-2013 odpowiadał w OPONEO.PL S.A. za wprowadzenie 7 projektów dofinansowanych funduszami UE. W latach 2023-2024 pełnił także funkcję Członka Zarządu w spółce Rotopino.pl S.A.

  Obecnie również w Zarządzie spółki zależnej OPONEO GLOBAL Sp. z o.o.

  Studiował w specjalności: język hiszpański w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych (NKJO) w Bydgoszczy, a także w Wyższej Szkole Pedagogicznej (obecnie: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego).

zamknij

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji potrzeb Użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.