Miliony opon na świecie

pochodzą z OPONEO

Nowoczesne centrum logistyczne OPONEO pozwala

wysłać dziennie 45 tysięcy opon do indywidualnych odbiorców

OPONEO bazuje

na własnych rozwiązaniach z dziedziny IT

Powołanie członka Zarządu OPONEO.PL S.A.

Raport bieżący nr 10/2024

Data sporządzenia: 2024-03-20

Skrócona nazwa emitenta: OPONEO.PL S.A.

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu

Zarząd OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy („Spółka”) informuje, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 20 marca 2024 roku podjęła uchwałę o powołaniu w skład Zarządu OPONEO.PL S.A. Pana Arkadiusza Kocembę z dniem 20 marca 2024 roku i powierzenia mu funkcji Członka Zarządu.

 

Pan Arkadiusz Kocemba związany jest ze strukturami Spółki od początków jej działalności. W latach 2004 – 2006 był Prezesem Zarządu spółki Marketeo.com Sp. z o.o. (d. Citynet Media Sp. z o.o.), następnie do 2007 roku w Zarządzie OPONEO.PL Sp. z o.o. i później pełnił funkcję Członka Zarządu OPONEO.PL S.A. do roku 2008. W okresie do 2024 roku na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju był odpowiedzialny m.in. za kolejne inwestycje budowlane związane z infrastrukturą siedziby Spółki, a także za budowę i zarządzanie infrastrukturą krytyczną. W latach 2007-2013 odpowiadał w OPONEO.PL S.A. za wprowadzenie 7 projektów dofinansowanych funduszami UE. W latach 2023-2024 pełnił także funkcję Członka Zarządu w spółce zależnej Rotopino.pl S.A. Studiował w specjalności: język hiszpański w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych (NKJO) w Bydgoszczy, a także w Wyższej Szkole Pedagogicznej (obecnie: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego).

 

Zgodnie z oświadczeniem złożonym przez Pana Arkadiusza Kocembę, nie wykonuje on innej działalności, która byłaby konkurencyjna w stosunku do działalności OPONEO.PL S.A., nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej wobec Emitenta spółce cywilnej lub osobowej, nie jest także członkiem organu spółki kapitałowej, konkurencyjnej w stosunku do OPONEO.PL S.A.

 

Pan Arkadiusz Kocemba nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

 

zamknij

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji potrzeb Użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.