Miliony opon na świecie

pochodzą z OPONEO

Nowoczesne centrum logistyczne OPONEO pozwala

wysłać dziennie 45 tysięcy opon do indywidualnych odbiorców

OPONEO bazuje

na własnych rozwiązaniach z dziedziny IT

Otrzymanie zawiadomień na podstawie art. 69 Ustawy o Ofercie Publicznej

Raport bieżący nr 4/2024

Data sporządzenia: 2024-02-12

Skrócona nazwa emitenta: OPONEO.PL S.A.

Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Treść raportu

Zarząd OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy („Spółka”), informuje, że w dniu 12 lutego 2024 roku otrzymał zawiadomienia na podstawie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych („Ustawa o Ofercie Publicznej”) od Pana Dariusza Topolewskiego, Pana Ryszarda Zawieruszyńskiego, Topolewscy Corvus Albus Fundacja Rodzinna oraz Zawieruszyńscy Fundacja Rodzinna.

Zawiadomienia dotyczą: (i) przeniesienia akcji Spółki przez Pana Dariusza Topolewskiego do Topolewscy Corvus Albus Fundacja Rodzinna w drodze umowy darowizny; oraz (ii) przeniesienia akcji Spółki przez Pana Ryszarda Zawieruszyńskiego do Zawieruszyńscy Fundacja Rodzinna w drodze umowy darowizny.

 

Zawiadomienia stanowią załączniki do niniejszego raportu bieżącego.

 

Zawiadomienie o zmianie udziału Dariusz Topolewski-Topolewscy Corvus Albus Fundacja Rodzinna
pobierz plik PDF

Zawiadomienie o zmianie udziału Ryszard Zawieruszyński-Zawieruszyński Fundacja Rodzinna
pobierz plik PDF

zamknij

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji potrzeb Użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.