Tło kategorii
Relacje Inwestorskie

Uchwały będące przedmiotem głosowania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy OPONEO.PL S.A. w dniu 12 lipca 2023 roku

Raport nr: 24/2023
Data sporządzenia: 2023-07-12
Skrócona nazwa emitenta: OPONEO.PL S.A.
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przekazuje w załączeniu do publicznej wiadomości uchwały będące przedmiotem głosowania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 12 lipca 2023 roku.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy OPONEO.PL S.A. nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad.

W związku ze złożoną w dniu 11 lipca 2023 roku rezygnacją z członkostwa w Radzie Nadzorczej przez Pana Michała Kobusa podjęto wyłącznie uchwałę o powołaniu nowego członka Rady Nadzorczej.

Podczas obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy nie zgłoszono sprzeciwów do protokołu.

 

Uchwały - NWZA OPONEO.PL S.A. 12.07.2023